Szukaj szczoteczki

Czym jest szczoteczka curaprox?

szczoteczka curaproxDrogerie i sklepy internetowe w okresie rozwoju technologii również dentystycznej oferują najnowszą szczoteczkę do zębów o nazwie curaprox. Co kryje się za tą nazwą? To manualna szczoteczka do mycia zębów, dostępna w wielu ciekawych kolorach ze specjalnym, medycznym przeznaczeniem. Odpowiednia dla każdego, komu zależy na dokładnym czyszczeniu zębów i jednoczesnej ich ochronie.

Dokładna analiza

Czym się przede wszystkim charakteryzuje? To szczoteczka o bardzo miękkim włosiu mającym za zadanie dokładnie i delikatnie doczyścić wszystkie części zębów. Na główce szczoteczki znajduje się dokładnie 1560 włosków o średnicy 0,10mm. To doskonała i preferencyjna grubość nadająca szczoteczce odpowiednią mięsistość. Ten rodzaj włosia nie sztywnieje w kontakcie z wodą (często nie zdajemy sobie z tego sprawy, ale włosie zwykłej szczoteczki dodatkowo twardnieje). Szczoteczka posiada w zestawie plastikową osłonkę dla główki. Dzięki temu uchronimy ją od zanieczyszczeń czy zepsuciu podczas podróży (włoski się nie uszkodzą). Zastosowano w szczoteczce również ośmiokątny kształt rączki, dzięki czemu możliwe jest dokładne umycie zębów pod każdym możliwym sposobem i kątem.

Najlepsza szczoteczka manualna

szczoteczki curaproxSzczoteczka jest przeznaczona dla każdego. Powstała jednak z myślą o niektórych wadach i chorobach, dlatego spokojnie można z niej korzystać. Jej kształt i rodzaj główki pozwalają nie tylko na mycie zębów, ale i masaż zębów. Fakt, że są delikatne nie sprawia, że słabiej usuwają zanieczyszczenia, według badań szczoteczka ta jest w stanie gruntownie zetrzeć całą płytkę nazębną. Produkt ten jest szczególne polecany osobom z paradontozą, nadwrażliwością zębów, krwawiącymi dziąsłami czy po niedawnych zabiegach na przyzębiu. Miękka konstrukcja i giętka szyjka umożliwią wyczyszczenie nawet najtrudniej dostępnych miejsc i przestrzeni międzyzębowych.

Wybór na piątkę

Podczas gdy największą popularnością cieszą się aktualnie szczoteczki elektryczne ciekawe jest to, że na rynku pojawiła się zwykła szczoteczka manualna. Jednak dzięki swej specyfikacji, sposobie działania oraz wyglądowi i działaniu włosia może się bez problemu mierzyć ze swoimi elektronicznymi odpowiednikami. Koszt takiej szczoteczki jest niewielki, a dostępna jest zarówno w sklepach internetowych jak i stacjonarnych (między innymi w drogeriach). Wiele osób, które zaczęły z niej korzystać jest zaskoczonych jej delikatnością i jednoczesną siłą usuwania zabrudzeń. Curaprox, to odpowiedni wybór dla każdego.