Szukaj szczoteczki

5. BlanX Extra White

BlanX Extra White to szybki środek wybielający zęby. Przeznaczony przede wszystkim do lekkich odbarwień szkliwa spowodowanych przez palenie papierosów, picie dużej ilości kawy, herbaty czy czerwonego wina. Pasta ta wzbogacona w porost islandzki mający silne właściwości rozjaśniające może skutecznie poradzić sobie z problemem przebarwionych zębów.

Skuteczność

Pasta do zębów BlanX Extra White sprawnie radzi sobie z likwidacją niewielkich przebarwień zębów. Stosuje się ją dwa razy dziennie przez 14 dni. Po tym czasie należy przerwać stosowanie tej pasty i wrócić do korzystania z poprzedniej, zwykłej. Podczas przeprowadzania kuracji trzeba stale kontrolować proces rozjaśniania szkliwa tak, aby było ono jak najbardziej naturalne – zęby podatne na składniki pasty mogą znacznie szybciej zareagować i się wybielić. Efekt wybielenia pojawia się już po kilku dniach użytkowania i utrzymuje się przez dość długi okres.

Skład

Przedstawiona pasta do zębów zawiera w sobie następujące składniki : woda, krzemionka uwodniona, gliceryna, sorbitol, Tertrapotassium Pyrophosphate,
PEG-32, lauryl sulfatowy, żywica celulozowa, wyciąg z porostu islandzkiego, wyciąg z brodaczki zwyczajnej, olejek z mięty pieprzowej (lekarskiej), monofluorofosforan sodu (0,6%), dwutlenek tytanu, sacharynian sodu, anetol, mentol, fenoksyetanol, Imidazolidinyl Urea, metyloparaben, ethylparaben, eugenol.

Podsumowanie

Cena pasty BlanX Extra White nie jest wygórowana – kosztuje ona około 30 złotych. W tej cenie otrzymujemy prosty w użytkowaniu produkt, który pomaga zauważalnie i szybko rozjaśnić ścianki zębów. Kuracja trwa jedynie 2 tygodnie. Aby wzmocnić działanie pasty dobrze jest równocześnie zrezygnować z produktów i napojów silnie barwiących szkliwo.