Szukaj szczoteczki

4. Biała perła system wybielający

Jest to 10 dniowa kuracja wybielająca. Stosując produkt dwa razy dziennie przez 10 minut otrzymujemy zauważalnie jaśniejsze zęby. Moc wybielania sięga aż do 5 odcieni szkliwa. To wszystko dzięki trzy fazowej formule opartej na działaniu zawartych w zestawie żeli. Każdy z nich charakteryzuje się innym działaniem: inicjującym, aktywującym oraz wybielającym.

Skuteczność

Działanie produktu „Biała perła” jest związane nie tylko z aktywnym wybielaniem ścianki zęba, ale i jej wzmacnianiem oraz ochroną. Produkt ten pozwala na mocne wybielenie szkliwa w prosty i szybki sposób, aby zaś wzmocnić i utrwalić efekt należy kontynuować kurację przez kolejne 5-10 dni. Dzięki temu powtarzanie kuracji nie będzie potrzebne, a otrzymanym wynikiem cieszyć się będziemy przez cały rok. Osoby mniej cierpliwe mogą przyspieszyć sesje i stosować produkt 3 razy dziennie. Pamiętać należy jedynie o tym, aby nadzorować stopień rozjaśnienia szkliwa – łatwo jest trochę przesadzić i rozjaśnić zęby zbyt mocno.

Skład

W skład zestawu wchodzą nakładki termoplastyczne, aplikator oraz żele wybielające, dwa po 65 ml (inicjujący oraz aktywujący), a także jeden – 8 ml (wybielający).

Żele składają się z: wody, kwasu poliakrylowego, trójetanoloaminy, glikolu propylenowego, estery metylowej kwasu p-hydroksybenzoesowego, mentolu, 10% nadtlenku karbamidu oraz fluorku sodu.

Składniki te mają działanie silnie wybielające oraz wzmacniające szkliwo przed uszkodzeniami i próchnicą.

Podsumowanie

Stosowanie Białej Perły pozwala na rozjaśnienie szkliwa osobom ze średnim stopniem przebarwienia. Już pod koniec kuracji efekt będzie dostrzegalny i z pewnością zadowalający. Produkt ten możemy zakupić w niewysokiej cenie – za zestaw zapłacimy około 70 złotych. W porównaniu z innymi środkami wybielającymi, to koszt optymalny i stosunkowo niewielki.

Od 5 lat jestem mamą. Kiedy szukałam informacji o tym, jak odpowiednio dbać o jamę ustną mojego synka, nie mogłam znaleźć wiarygodnych źródeł w Internecie. Z tego powodu zaczęłam przeglądać literaturę. Od tego czasu w Internecie zaczęło pojawiać się wiele informacji. Nie wszystkie jednak są zgodne z prawdą. Moim celem jest podawać wiarygodne informacje wszystkim rodzicom, którym zależy na tym, by odpowiednio dbać o zdrowie jamy ustnej swoich pociech.

Sending
Ocena czytelników
3.5 (4 głosy)

Dodaj komentarz