Biała perła system wybielający

Biała perła system wybielający

Jest to 10 dniowa kuracja wybielająca. Stosując produkt dwa razy dziennie przez 10 minut otrzymujemy zauważalnie jaśniejsze zęby. Moc wybielania sięga aż do 5 odcieni szkliwa. To wszystko dzięki trzy fazowej formule opartej na działaniu zawartych w zestawie żeli. Każdy z nich charakteryzuje się innym działaniem: inicjującym, aktywującym oraz wybielającym.

Skuteczność

Działanie produktu „Biała perła” jest związane nie tylko z aktywnym wybielaniem ścianki zęba, ale i jej wzmacnianiem oraz ochroną. Produkt ten pozwala na mocne wybielenie szkliwa w prosty i szybki sposób, aby zaś wzmocnić i utrwalić efekt należy kontynuować kurację przez kolejne 5-10 dni. Dzięki temu powtarzanie kuracji nie będzie potrzebne, a otrzymanym wynikiem cieszyć się będziemy przez cały rok. Osoby mniej cierpliwe mogą przyspieszyć sesje i stosować produkt 3 razy dziennie. Pamiętać należy jedynie o tym, aby nadzorować stopień rozjaśnienia szkliwa – łatwo jest trochę przesadzić i rozjaśnić zęby zbyt mocno.

Skład

W skład zestawu wchodzą nakładki termoplastyczne, aplikator oraz żele wybielające, dwa po 65 ml (inicjujący oraz aktywujący), a także jeden – 8 ml (wybielający).Biała perła system wybielający

Żele składają się z: wody, kwasu poliakrylowego, trójetanoloaminy, glikolu propylenowego, estery metylowej kwasu p-hydroksybenzoesowego, mentolu, 10% nadtlenku karbamidu oraz fluorku sodu.

Składniki te mają działanie silnie wybielające oraz wzmacniające szkliwo przed uszkodzeniami i próchnicą.

Podsumowanie

Biała perła system wybielający

Stosowanie Białej Perły pozwala na rozjaśnienie szkliwa osobom ze średnim stopniem przebarwienia. Już pod koniec kuracji efekt będzie dostrzegalny i z pewnością zadowalający. Produkt ten możemy zakupić w niewysokiej cenie – za zestaw zapłacimy około 70 złotych. W porównaniu z innymi środkami wybielającymi, to koszt optymalny i stosunkowo niewielki.

Biała perła system wybielający

Karolina Małecka

Od 5 lat jestem mamą. Kiedy szukałam informacji o tym, jak odpowiednio dbać o jamę ustną mojego synka, nie mogłam znaleźć wiarygodnych źródeł w Internecie. Z tego powodu zaczęłam przeglądać literaturę. Od tego czasu w Internecie zaczęło pojawiać się wiele informacji. Nie wszystkie jednak są zgodne z prawdą. Moim celem jest podawać wiarygodne informacje wszystkim rodzicom, którym zależy na tym, by odpowiednio dbać o zdrowie jamy ustnej swoich pociech.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button