Szukaj szczoteczki

Philips Sonicare Diamond Clean

Philips Sonicare Diamond Clean

Najwyższy i jeden z najbardziej zaawansowanych modeli Phillipsa, który łączy w sobie pracę szczoteczki sonicznej z aż 5 trybami pracy. Urządzenie dzięki specjalnej technice jest jednym z najcichszych na rynku, zaś nowoczesny wygląd główki w kształcie rombu pozwala na dokładne i zarazem delikatne czyszczenie szkliwa, radząc sobie nawet z największymi przebarwieniami.

 Kup szczoteczkę Philips Sonicare Diamond Clean w sprawdzonym sklepie

Pierwsze wrażenie

diamond-clean2Jest to odważne, a zarazem nowoczesne przedstawienie produktu codziennego użytku. Z pewnością zainteresują się tą szczoteczką amatorzy nietypowych rozwiązań, którzy poza wizualnymi aspektami zwracają też uwagę na działanie. Twórcy do zestawu dołączają wiele dodatkowych akcesoriów, które pomogą w utrzymaniu urządzenia w sterylnych warunkach i zapewnią posiadaczowi maksimum bezpieczeństwa i komfortu.

Wygląd

Firma Phillips zaproponowała zestaw charakteryzujący się dużą świeżością. Klasyczna biała szczoteczka z końcówką świetnie współgrają z ciekawym designem opakowania w kolorze jasnozielonym. Dodatkowo stworzono niebanalną ładowarkę w formie szklanki – jest ona całkowicie bezpieczna, nie przewodzi prądu, a także może służyć nie tylko jako ładowarka, ale i szklanka do płukania ust. Takie rozwiązanie z pewnością zadowoli tych, którzy cenią sobie minimalizm połączony z praktycznością.

Zawartość zestawu

 • Szczoteczka – 1szt.
 • Ładowarka w formie szklanki – 1szt.
 • Etui z wbudowaną ładowarką podróżną USB – 1szt.
 • Końcówka ProResults Standard – 1szt.
 • Końcówka ProResults Mini – 1szt.
 • Higieniczne kapturki ochronne na końcówki – 2 szt.
 • Kabel USB do ładowarki – 2 szt.
 • Kabel sieciowy do ładowarki

Działanie

diamond-clean3Szczoteczka wyposażona została we wszystkie podstawowe opcje, razem z uzupełnieniem lub rozszerzeniem niektórych. Zainstalowany jest tzw. Smartimer, który po 2 minutach użytkowania wyłącza urządzenie (2 min. to idealny czas szczotkowania), dodatkowo wbudowany jest interwał, który co 30 sekund na chwilę przerywa pracę, aby przejść do kolejnej części jamy ustnej. Wskaźnik zużycia baterii pozwala nam kontrolować czas, w którym powinniśmy podłączyć szczoteczkę do ładowania (bateria wytrzyma 3 tygodnie bez naładowania). Nietypowa jest również ilość trybów pracy do wyboru, ponieważ jest ich aż 5:

– Clean – podstawowy tryb pracy

– White – tryb wybielający

– Polish – tryb polerujący

– Gum Care – tryb podstawowy dodatkowo rozszerzony o 1 minutę masażu dziąseł

– Sensitive – delikatny tryb dla wrażliwych zębów

W zestawie znajdziemy również dwie specjalne końcówki, pierwsza: Standard, dla dorosłych i młodzieży, oraz Mini: dedykowana dla dzieci.

 Kup szczoteczkę Philips Sonicare Diamond Clean w sprawdzonym sklepie

Podsumowanie

 • Pierwsze wrażenie - 87%
  87
 • Wygląd - 88%
  88
 • Zawartość zestawu - 86%
  86
 • Działanie - 85%
  85
 • Cena - jakość - 80%
  80

Wysoka jakość

Urządzenie bez wątpienia warte jest swojej ceny. Za 759,00zł dostajemy profesonalny sprzęt czyszczący i wybielający. Dodatkowo producent zaopatruje nas w ciekawe i solidne akcesoria, z których z pewnością każdy będzie mógł skorzystać. To opcja dla każdego, kto ceni sobie najwyższą jakość i pracę.

85.2 %
Producent: Philips Sonicare
Rodzaj szczoteczki: Soniczna