Szukaj szczoteczki

SEYSSO Oxygen

SEYSSO Oxygen

Szczoteczka soniczna O-Sonic to pierwszy model z nowej serii Seysso Oxygen. Jak na debiut i nowe otwarcie jest całkiem nieźle. Urządzenie powinno bez problemu zaspokoić potrzeby większości użytkowników, ponieważ oferuje satysfakcjonującą jakość wykonania oraz zróżnicowane tryby działania w całkiem rozsądnej cenie. Do dyspozycji otrzymujemy 3 rodzaje czyszczenia różniące się prędkością szczotkowania oraz wszystkie standardowe udogodnienia takie jak kontrola czasu mycia czy wskaźnik poziomu naładowania. Wszystko to przekłada się na wygodną obsługę oraz skuteczne i komfortowe czyszczenie zębów.

Kup szczoteczkę SEYSSO Oxygen w sprawdzonym sklepie

Pierwsze wrażenie

SEYSSO OxygenJak przystało na ten segment i cenę, jakość wykonania szczoteczki oraz poszczególnych elementów zestawu jest bardzo dobra. Solidna obudowa, precyzyjne wykończenie i trwałe materiały w każdym przypadku oznaczają to samo – wysoką odporność na trudy codziennego użytkowania. Pod tym względem szczoteczka nie odstaje z pewnością od większości konkurentów ze swojej kategorii cenowej. Warto odnotować podświetlany panel główny sterowania podobny do tego z produktów marki Sonicare. W zestawie znajdziemy podstawowe dodatki oraz 2 rodzaje końcówek (standardowe oraz przeznaczone do łagodnego mycia).

Wygląd

W porównaniu do poprzednich modeli tego producenta mamy do czynienia z całkowitą rewolucją w kwestii designu. Postanowiono odejść od dominującej we wcześniejszych urządzeniach czerni i pójść w kierunku najmodniejszego obecnie zestawienia, czyli bieli i srebra. Jest to z pewnością zmiana na plus. Seysso Oxygen O-Sonic wygląda nowocześnie, a cała konstrukcja jest poręczna i zapewnia wygodną obsługę. Zmiana trybów pracy oraz końcówek jest intuicyjna i wygodna.

Zawartość zestawu

 • szczoteczka (rękojeść)
 • końcówka wymienna Sensitive
 • końcówka wymienna Oxygen Clean
 • ładowarka
 • nakładka ochronna na główkę szczoteczki
 • etui ochronne

Działanie

SEYSSO OxygenSeysso Oxygen O-Sonic to model korzystający z technologii sonicznej i według zapewnień producenta, szczoteczka wykonuje aż do 96 000 ruchów na minutę (tryb whitening). Urządzenie dobrze radzi sobie z usuwaniem zanieczyszczeń i jest łagodne dla zębów oraz dziąseł.

Można skorzystać z 3 trybów mycia:

Clean – klasyczne mycie zębów (82000 ruchów).

Whitening – tryb przeznaczony do wybielania zębów i usuwania przebarwień (96000 ruchów).

Soft – tryb dedykowany osobom z nadwrażliwościami zębów oraz dziąseł – łagodne mycie (62000 ruchów).

Szczoteczka jest wodoszczelna oraz posiada standardowe systemy kontroli czasu mycia ( 2-minutowy timer oraz przypomnienie o przejściu do mycia kolejnej ćwiartki zębów co 30 sekund). Akumulatorek po pełnym naładowaniu umożliwia 60 dni pracy (szczotkowanie 2 x 2 minuty dziennie). Na obudowie umieszczono też wskaźnik poziomu jego naładowania.

Kup szczoteczkę SEYSSO Oxygen w sprawdzonym sklepie

Podsumowanie

 • Pierwsze wrażenie - 90%
  90
 • Wygląd - 92%
  92
 • Zawartość zestawu - 93%
  93
 • Działanie - 91%
  91
 • Cena - jakość - 96%
  96

Polecamy

Seysso Oxygen O-Sonic to udany początek nowej linii produktów. Szczoteczka soniczna, która rzuca wyzwanie najlepszym urządzeniom na naszym rynku. O-Sonic charakteryzuje się ciekawym wyglądem oraz zapewnia wysoką jakość czyszczenia zębów. Praktyczny i komfortowy model, który pokazuje, że branża i technologia soniczna stale się rozwijają. Czekamy na kolejne produkty z tej serii.

92.4 %
Producent: SEYSSO
Rodzaj szczoteczki: Soniczna