Szukaj szczoteczki

Ranking środków wybielających zęby

Prezentujemy ranking środków wybielających zęby

Wybielanie zębów staje się coraz łatwiejsze oraz tańsze, a w dodatku okazuje się, że wcale nie trzeba udawać się w tym celu do gabinetu stomatologicznego. Istnieje wiele skutecznych sposobów i produktów, za pomocą których można uzyskać zadowalające, widoczne i trwałe efekty. Do wyboru mamy środki wybielające zęby, które różnią się sposobem działania, ceną oraz dostępnością.

Odpowiedni wybór

Wybór nie jest łatwy, dlatego postanowiliśmy przetestować najpopularniejsze metody wybielania zębów i produkty wybielające zęby dostępne na polskim rynku. Poniżej można zapoznać się z rankingiem najlepszych środków wybielających, który powstał we współpracy z wieloma użytkownikami oraz dentystami specjalizującymi  się w tej tematyce. Pod uwagę wzięliśmy czynniki takie jak: cena, skuteczność, sposób działania i łatwość obsługi, czy dostępność wybranych produktów. Dzięki naszym testom wybielanie zębów stanie się o wiele prostsze i tańsze.

Najlepsze preparaty

Należy pamiętać, że tego typu preparaty wybielające zęby mogą mieć duży wpływ na nasze zdrowie. Z tego względu zalecamy szukanie ich w sprawdzonych sklepach i wybielanie zębów po konsultacji ze specjalistą. Z racji wysokich cen niektórych produktów bardzo opłacalne są zakupy w sklepach internetowych (nawet 30-40% taniej niż w aptekach czy sklepach stacjonarnych). Zdecydowanie odradzamy zakupy tego typu preparatów na wybielanie zębów na aukcjach internetowych oraz od podejrzanych, niezweryfikowanych sprzedawców.

Ranking

Poniżej prezentujemy sprawdzone i polecane przez nas produkty, które zapewniają naprawdę skuteczne wybielanie zębów.


Ranking środków wybielających zęby

1.STYLE’ WHITE

style white

Zdecydowany lider naszego rankingu i najlepszy z produktów dostępnych bez recepty. Zaskakująco  skutecznie wybiela zęby, a w dodatku jest prosty w użyciu i oferowany w atrakcyjnej cenie. W jego składzie nie znajdziemy nadtlenku wodoru,  nadboranu sodu oraz innych związków chemicznych osłabiających zęby. Żel w 100% składa się z naturalnych składników i doskonale radzi sobie z różnymi typami przebarwień. (więcej)

 

Ocena końcowa
0

 

Kup STYLE’ WHITE w sprawdzonym sklepie 

2.iBright

Profesjonalny i naprawdę skuteczny środek wybielający zęby, dostępny w bardzo rozsądnej cenie. Produkt polecany przez większość specjalistów oraz cieszący się wieloma pozytywnymi ocenami zwykłych użytkowników. Na jego sukces złożyły się też prosta obsługa i wysoka wydajność. Skuteczne wybielanie zębów dla każdego. (więcej)

Kup Ibright w sprawdzonym sklepie

 

Ocena końcowa
0

3.Rio Blue Light Teeth Whitening

Produkt do wybielania zębów, który sposobem działania przypomina zabiegi przeprowadzane w gabinetach stomatologicznych. Wysoka skuteczność i możliwość dopasowania odpowiedniego odcienia zębów to duże zalety tego środka. Pokaźny i zaskakująco wydajny zestaw, który jest w pełni bezpieczny dla naszego organizmu i zapewnia skuteczne wybielanie. (więcej)

Kup Rio Blue Light Teeth Whitening w sprawdzonym sklepie

 

Ocena końcowa
0
 

4.Biała perła system wybielający

Kilkonastodniowa kuracja pomagająca wyraźnie rozjaśnić zęby. Środek wybielający zęby przeznaczony raczej dla osób ze średnimi przebarwieniami. Oprócz właściwości wybielających, Biała perła wzmacnia i chroni zęby przed osadem i chorobami. (więcej)

Kup Biała perła system wybielający w sprawdzonym sklepie

 

Ocena końcowa
0

5.BlanX Extra White

Środek do wybielania zębów dedykowany osobom zmagającym się z lekkimi przebarwieniami szkliwa, spowodowanymi głównie przez kawę i papierosy. Pasta pomaga wybielić zęby, ale konieczne jest stałe powtarzanie kuracji i wykluczenie z diety niektórych produktów. Na szczęście BlanX Extra White jest dosyć tani i stosunkowo łatwo dostępny. (więcej)

Kup BlanX Extra White w sprawdzonym sklepie

 

Ocena końcowa
0

6.Denivit

Wybielająca pasta do zębów, która dodatkowo chroni szkliwo przed powstawaniem próchnicy oraz tworzeniem się osadu nazębnego. Produkt przeznaczony jest raczej do mniej intensywnych odbarwień, ale za to można go kupić w większości aptek i drogerii. (więcej)

Kup Denivit w sprawdzonym sklepie

 

Ocena końcowa
0

7.Waterpik FLW-220E1

Przenośne urządzenie pomagające dokładnie czyścić oraz wybielać zęby. Skuteczna alternatywa dla wielu popularnych środków, która cieszy się coraz większą popularnością. Efekty wybielania zębów są może mniej zauważalne niż w przypadku tradycyjnych środków do wybielania, ale warto docenić uniwersalność tej pozycji. (więcej)

Kup Waterpik FLW-220E1 w sprawdzonym sklepie

 

Ocena końcowa
0

8.WhiteWash Professional Whitening

Specjalistyczna pasta o właściwościach czyszczących, wybielających zęby i antybakteryjnych. Dużą zaletą tego produktu jest brak wyznaczonego czasu trwania kuracji – sami decydujemy, kiedy stopień wybielenia jest dla nas satysfakcjonujący. (więcej)

Kup WhiteWash Professional Whitening w sprawdzonym sklepie

 

Ocena końcowa
0

 

Zamieszczony powyżej ranking powinien znacznie ułatwić wybielanie zębów. Trzeba jednak pamiętać, że w internecie znajdziemy wiele nielegalnych i niebezpiecznych dla zdrowia środków wybielających zęby. Z tego powodu warto korzystać ze sprawdzonych i polecanych przez specjalistów dystrybutorów oraz sprzedawców. Najlepsze preparaty wybielające zęby w połączeniu z odpowiednią dietą oraz higienicznym trybem życia pozwolą na długo zachować odpowiedni efekt. Jak wybielić zęby? To pytanie zaprząta głowę wielu osób, ale najważniejsze jest nasze bezpieczeństwo. Efekty wybielania zębów nie zawsze pojawią się natychmiast i w wielu przypadkach potrzeba wytrwałości. Odpowiednio dobrane zabiegi, dieta i produkty spożywcze z pewnością doprowadzą nas do upragnionego celu. Bardzo ważna jest systematyczność oraz ciągła kontrola efektów.