Szukaj szczoteczki

Ranking irygatorów

Wpływy najnowszych technologii możemy odnaleźć w praktycznie wszystkich dziedzinach współczesnego życia, również w kwestii czyszczenia jamy ustnej i mycia zębów. Obecnie specjaliści uważają, że nawet szczoteczka elektryczna nie zapewnia kompletnej ochrony zębów przed próchnicą. Z tego powodu wielu dentystów poleca irygatory do zębów, które są doskonałym uzupełnieniem szczotkowania i z powodzeniem mogą zastąpić nitkowanie zębów. Irygator jest też idealnym rozwiązaniem dla osób z aparatami ortodontycznymi, mostami, koronami, protezami czy implantami. Urządzenia docierają do wszystkich trudno dostępnych miejsc i ułatwiają zachowanie odpowiedniej higieny.

Jak działa irygator?

Irygator to urządzenie, które za pomocą silnego strumienia wody połączanego z powietrzem oczyszcza jamę ustną oraz usuwa resztki pokarmu z wszystkich przestrzeni międzyzębowych oraz zakamarków. Działanie urządzenia poprawia też ukrwienie i stan dziąseł.

Jaki jest najlepszy irygator do zębów?

W naszym rankingu prezentujemy najlepsze irygatory oraz sprawdzamy różne tryby i funkcje tego typu urządzeń. Na rynku można znaleźć różne modele, a ich budowa w znaczny sposób odbija się na funkcjonalności. Do najpopularniejszych należą irygatory zasilane sieciowo, z reguły oferują one większe ciśnienie wody. Urządzenia bezprzewodowe zapewniają większą wygodę użytkowania, ale mają też trochę mniejsze ciśnienie mycia. Nasz ranking irygatorów prezentuje różne typy urządzeń i pozwala zapoznać się z ich wszystkimi właściwościami. Przygotowanie zestawienia poprzedziły kilkunastotygodniowe testy, przeprowadzone przez osoby z różnymi typami uzębienia oraz korzystające z aparatów ortodontycznych oraz implantów. Dobry irygator powinien mieć kilka różnych typów strumienia i opcję regulacji ciśnienia. Nasz ranking irygatorów prezentuje urządzenia w przedziale cenowym od około 200 do 500 zł. Oceniając irygatory zwracaliśmy uwagę na ich jakość wykonania, skuteczność działania, liczbę dodatków, prezencję oraz cenę.

Ranking irygatorów 2016

Irygator bezprzewodowy Philips Sonicare Airfloss Ultra

1.Irygator bezprzewodowy Philips Sonicare Airfloss Ultra

Biorąc pod uwagę wszystkie najważniejsze czynniki jest to najlepszy irygator dostępny obecnie na rynku. To uniwersalne i zaskakująco skuteczne urządzenie oferujące wiele różnych trybów pracy oraz przydatnych właściwości. W całkiem rozsądnej cenie dostajemy znakomitą jakość oraz atrakcyjne dodatki. Philips Sonicare Airfloss Ultra zapewnia wszystko to, czego można wymagać od tego typu urządzenia i znanej marki. Produkt zadowoli również osoby korzystające z aparatów ortodontycznych, implantów i koron. Polecamy. (więcej)

 

Kup Irygator bezprzewodowy Philips Sonicare Airfloss Ultra w sprawdzonym sklepie

 

 

Ocena końcowa
0

Irygator bezprzewodowy Panasonic EW 1211

2.Irygator bezprzewodowy Panasonic EW 1211

Kompaktowy sprzęt dla osób poszukujących uniwersalności i modelu, który można zabrać w podróż czy do pracy. Ciekawe właściwości ukryte w niewielkich rozmiarach gwarantują pomoc w dokładnym czyszczeniu jamy ustnej w praktycznie każdych warunkach. Warto docenić także prostą obsługę i zadowalającą wytrzymałość tego sprzętu. Pomimo niskiej ceny, model ten nie odstaje od topowych irygatorów z wyższej półki cenowej. (więcej)

 

Kup Irygator bezprzewodowy Panasonic EW 1211 w sprawdzonym sklepie

 

 

Ocena końcowa
0

Irygator Oral-B Professional Care Oxyjet MD 20

3.Irygator Oral-B Professional Care Oxyjet MD 20

Solidny sprzęt, ale nieco ograniczony przez swój stacjonarny charakter. Nadaje się wyłącznie do domowego użytku, ale zapewnia wysoki komfort czyszczenia i skuteczność działania. Irygator oferowany jest w zestawie z bogatym kompletem dodatków. Urządzenie może pracować w kilku różnych trybach i łatwo dopasujemy je do charakteru swojej jamy ustnej. Cena produktu w pełni odpowiada jego właściwościom. (więcej)

 

Kup Irygator Oral-B Professional Care Oxyjet MD 20 w sprawdzonym sklepie

 

 

Ocena końcowa
0

Irygator Waterpik WP-660 E2 Ultra Professional

4.Irygator Waterpik WP-660 E2 Ultra Professional

Irygator uznanej marki przeznaczony wyłącznie do domowego użytku. Wielofunkcyjne urządzenie zapewniające wiele trybów pracy i możliwości mycia. Minusem jest wysoka cena – można bez problemu znaleźć coś tańszego i bardziej uniwersalnego. (więcej)

 

Kup Irygator Waterpik WP-660 E2 Ultra Professional w sprawdzonym sklepie

 

 

Ocena końcowa
0

Irygator bezprzewodowy Panasonic EW-DJ40

5.Irygator bezprzewodowy Panasonic EW-DJ40

Panasonic EW-DJ40 wyróżnia się niewielkimi rozmiarami, które pozwalają skorzystać z niego w podróży. Urządzenie zajmuje niewiele miejsca oraz zapewnia podstawowe funkcje mycia. Sprzęt, który zapewnia solidne czyszczenie, ale nic poza tym. (więcej)

 

Kup Irygator bezprzewodowy Panasonic EW-DJ40 w sprawdzonym sklepie

 

 

Ocena końcowa
0

Irygator Waterpik WP-70 E2 Ultra

6.Irygator Waterpik WP-70 E2 Ultra

Irygator zaprojektowany z myślą o całej rodzinie. Spore – stacjonarne urządzenie przeznaczone do pracy w domu. Warto odnotować dużą liczbę opcji oraz trybów mycia. W zestawie znajdziemy też kilka końcówek dedykowanych do różnego rodzaju czyszczenia. Masz naprawdę dużą rodzinę oraz mało podróżujesz? Warto rozważyć. (więcej)

 

Kup Irygator Waterpik WP-70 E2 Ultra w sprawdzonym sklepie

 

 

Ocena końcowa
0

Irygator Waterpik WP-112 E2 Ultra Black

7.Irygator Waterpik WP-112 E2 Ultra Black

Waterpik WP-112 E2 Ultra Black jest oferowany w zestawie z dużą liczbą końcówek, a sprzęt zapewnia wszystkie podstaowe funkcje irygatorów. Do zakupu zniechęca trochę zbyt wysoka cena. Lepiej poszukać czegoś tańszego oraz bardziej uniwersalnego. (więcej)

 

Kup Irygator Waterpik WP-112 E2 Ultra Black w sprawdzonym sklepie

 

 

Ocena końcowa
0

Irygator bezprzewodowy Panasonic EW-DJ10-A

8.Irygator bezprzewodowy Panasonic EW-DJ10-A

Panasonic EW-DJ10-A to irygator zasilany bateriami. Sprzęt oferuje raczej ograniczoną liczbę opcji oraz średnią skuteczność czyszczenia. Urządzenie przeznaczone zdecydowanie do zabrania w podróż. Bez problemu znajdziemy jednak wiele ciekawszych alternatyw. (więcej)

 

Kup Irygator bezprzewodowy Panasonic EW-DJ10-A w sprawdzonym sklepie

 

 

Ocena końcowa
0