Szukaj szczoteczki

Najlepsze szczoteczki elektryczne/soniczne powyżej 500 zł

Kategoria, w której znajdziemy najwyższej klasy zestawy szczoteczek sonicznych. Wszystkie opisywane propozycje oferują szeroki wachlarz możliwości i trybów szczotkowania oraz mnóstwo – często innowacyjnych dodatków takich jak np. zegary łącze się ze szczoteczką czy niestandardowe ładowarki i futerały do przechowywania sprzętu. Niestandardowe właściwości szczoteczek przekładają się jednak na ich wysoką cenę. Z tego powodu to kategoria dla osób szukających maksymalnej wygody i najnowocześniejszych urządzeń wysokiej klasy.

FOREO ISSA™

1.FOREO ISSA™

Rewolucyjna szczoteczka soniczna, która oferuje najbardziej innowacyjne właściwości spośród wszystkich modeli. FOREO wyróżnia się niezwykle oryginalnym – nowoczesnym designem oraz nowatorską koncepcją główki szczoteczki wykonanej w pełni z antybakteryjnego silikonu. Po za tym urządzenie wyposażono w akumulator wytrzymujący 6 miesięcy bez ładowania oraz 8 różnych prędkości szczotkowania. (więcej) 

 

Kup szczoteczkę FOREO ISSA™ w sprawdzonym sklepie

 

Ocena końcowa
0

megasonex3

2.Megasonex Ultrasonic

Nowatorska szczoteczka wykorzystująca ultradźwięki oraz technologię soniczną. Megasonex Ultrasonic doskonale czyści zęby, a co najważniejsze nie podrażnia w ogóle dziąseł i szkliwa. Wysoka cena jest w pełni uzasadniona, jeśli spojrzymy na możliwości i jakość wykonania tego urządzenia. Szczoteczka polecana zarówno do tradycyjnego mycia, jak i stosowania u osób z aparatami czy implantami. (więcej) 

 

Kup szczoteczkę Megasonex Ultrasonic w sprawdzonym sklepie

 

Ocena końcowa
0

Panasonic EW-DE92-S

3.Panasonic EW-DE92-S

Uniwersalna szczoteczka soniczna, z której radość powinna mieć cała rodzina (w zestawie min. pierścienie do zaznaczania swoich końcówek). Sprzęt oferuje naprawdę wysoki komfort szczotkowania oraz jest łagodny dla zębów i dziąseł. Bogato wyposażony zestaw zapewniający zróżnicowane i przydatne tryby szczotkowania. W komplecie dodatkowe końcówki i akcesoria ułatwiające codzienne szczotkowanie zębów. Jak przystało na tę kategorię cenową – jakość i precyzja wykonania urządzenia są wzorowe. (więcej) 

 

 Kup szczoteczkę Panasonic EW-DE92-S w sprawdzonym sklepie

 

Ocena końcowa
0

Oral-B Professional Care Black 7000

4.Oral-B Professional Care Black/White 7000

Zaawansowana szczoteczka soniczna, która łączy nowoczesny design i zróżnicowane właściwości mycia. W zestawie bogaty wybór dodatków i akcesoriów, a nawet kilka końcówek. Urządzenie skierowane dla zaawansowanych użytkowników z pokaźnym portfelem. Z pewnością można znaleźć kilka alternatyw dla tego modelu. (więcej) 

 

 Kup szczoteczkę Oral-B Professional Care Black 7000 w sprawdzonym sklepie

 

 

Ocena końcowa
0