Szukaj szczoteczki

Najlepsze szczoteczki elektryczne/soniczne od 250 do 500 zł

To chyba najbardziej optymalna kategoria dla osób poszukujących odpowiedniej szczoteczki sonicznej/elektrycznej. Znajdziemy w niej głównie szczoteczki soniczne, czyli udoskonaloną wersję zwyczajnych szczoteczek elektrycznych (obrotowych). Charakteryzują się one wyższą skutecznością mycia (więcej przeczytasz tutaj) dać link do tekstu o sonicznych na edu) oraz oferują wiele różnych trybów mycia i właściwości jak np. wybielanie czy masaż dziąseł. W opisywanych zestawach znajdziemy też przydatne akcesoria oraz dodatki ułatwiajace mycie zębów i krozystanie ze szczoteczki.

Philips Sonicare FlexCare Platinum

1.Philips Sonicare FlexCare Platinum

Jedna z najlepszych szczoteczek na polskim rynku, biorąc nawet pod uwagę wszystkie kategorie cen i właściwości. Szczoteczka soniczna, która oferuje wszystko, co najpotrzebniejsze w adekwatnej do tego cenie i jakości. Sonicare Flexcare Platinum wyróżnia się imponującą efektywnością mycia oraz kojąco działa na wszelkiego rodzaju stany zapalne dziąseł oraz jamy ustnej. Na plus bogaty zestaw dodatków i elegancki wygląd. Pewniak. (więcej)

 

Kup szczoteczkę Philips Sonicare FlexCare Platinum w sprawdzonym sklepie

 

 

Ocena końcowa
0

2.Philips Sonicare HealthyWhite

Wielozadaniowa szczoteczka soniczna, która zaskakuje ponadprzeciętną trwałością oraz skutecznością czyszczenia. Jej efektywność oraz komfort użytkowania przewyższa wiele droższych i bardziej rozbudowanych modeli. Philips Sonicare HealthyWhite zapewnia 2 zaawansowane tryby szczotkowania usprawniające codzienną higienę jamy ustnej oraz pozwalające na efektywne wybielanie zębów. Ze względu na bardzo przystępną cenę jest to jedna z najbardziej popularnych szczoteczek. (więcej)

 

 Kup szczoteczkę Philips Sonicare HealthyWhite w sprawdzonym sklepie

 

 

Ocena końcowa
0

WhiteWash SW2000

3.WhiteWash  SW2000

Szczoteczka soniczna, która oprócz precyzyjnego mycia może pochwalić się też skutecznymi opcjami wybielania zębów. Do zalet tego produktu zaliczymy wysoką jakość wykonania i przystępną cenę – w pełni odpowiadającą właściwościom oraz możliwościom tego sprzętu. Dzięki zróżnicowanym trybom pracy każdy może dopasować charakter szczotkowania do swoich potrzeb. (więcej)

 

 Kup szczoteczkę WhiteWash SW2000 w sprawdzonym sklepie

 

 

Ocena końcowa
0

Panasonic EW-DL82-W

4.Panasonic EW-DL82-W

Uniwersalna szczoteczka wykorzystująca technologię soniczną. Urządzenie dobrze radzi sobie z różnymi typami zanieczyszczeń, dzięki specjalnym końcówkom w kształcie diamentu. Warto też podkreślić, że sprzęt wyposażono w naprawdę pojemny akumulatorek. W tej cenie mogłoby być jednak trochę więcej dodatków i akcesoriów. (więcej)

 

 Kup szczoteczkę Panasonic EW-DL82-W w sprawdzonym sklepie

 

 

Ocena końcowa
0

Oral-B PRO 6000 SmartSeries

5.Oral-B PRO 6000 SmartSeries

Nowoczesna szczoteczka soniczna wykorzystująca min. technologię Bluetooth i łącząca się z telefonem. Dużo zróżnicowanych trybów mycia, ale skuteczność i komfort szczotkowania minimalnie gorszy w porównaniu z liderami naszego zestawienia. Zbyt dużo gadżetów – za mało efektywności mycia. (więcej)

 

 Kup szczoteczkę Oral-B PRO 6000 SmartSeries w sprawdzonym sklepie

 

 

Ocena końcowa
0

Philips Sonicare Healthy White Plus

6.Philips Sonicare Healthy White Plus

Przyzwoita szczoteczka soniczna, która oferuje również zaawansowane funkcje wybielania. Na plus duża liczba trybów pracy, ale w tej cenie możemy dostać ciekawsze i bardziej rozbudowane zestawy. (więcej)

 

 Kup szczoteczkę Philips Sonicare Healthy White Plus w sprawdzonym sklepie

 

 

Ocena końcowa
0

7.Oral-B PRO 4000

Dobra alternatywa dla zwyczajnej szczoteczki manualnej, ale z drugiej strony produkt wyraźnie odstaje od przedstawionych wyżej konkurentów. Szczoteczka niczym nie zaskakuje – warto dorzucić trochę (naprawdę niewiele) pieniędzy i kupić dobrą szczoteczkę soniczną z topu naszego zestawienia. (więcej)

 

 

Ocena końcowa
0