Szukaj szczoteczki

Najlepsze szczoteczki elektryczne/soniczne od 250 do 500 zł

To chyba najbardziej optymalna kategoria dla osób poszukujących odpowiedniej szczoteczki sonicznej/elektrycznej. Znajdziemy w niej głównie szczoteczki soniczne, czyli udoskonaloną wersję zwyczajnych szczoteczek elektrycznych (obrotowych). Charakteryzują się one wyższą skutecznością mycia (więcej przeczytasz tutaj) dać link do tekstu o sonicznych na edu) oraz oferują wiele różnych trybów mycia i właściwości jak np. wybielanie czy masaż dziąseł. W opisywanych zestawach znajdziemy też przydatne akcesoria oraz dodatki ułatwiajace mycie zębów i krozystanie ze szczoteczki.

1.Smilesonic PerfectClean

Doskonała okazja do zakupu topowego modelu szczoteczki sonicznej w niezwykle atrakcyjnej cenie. Smilesonic PerfectClean oferuje 5 różnych trybów mycia zębów z wykorzystaniem innowacyjnej technologii sonicznej. Model ten wyróżnia się wyjątkowym designem oraz jakością wykonania z najwyższej półki. W zestawie znajdziemy rękojeść szczoteczki, etui podróżne, 2 końcówki oraz poręczną ładowarkę. (więcej)

Kup szczoteczkę Smilesonic PerfectClean White w sprawdzonym sklepie

 

Ocena końcowa
0

SEYSSO Oxygen

2.Seysso Oxygen

Solidna opcja, wyróżniająca się doskonałą jakością mycia i wykonania. Ładnie i nowocześnie prezentujący się model, który oferuje 3 tryby pracy oraz bogaty zestaw przydatnych dodatków. W zestawie otrzymujemy szczoteczkę, 2 końcówki, stację ładującą oraz materiałowe etui podróżne, które zapewnia ochronę całego zestawu. (więcej)

Kup szczoteczkę Seysso Oxygen w sprawdzonym sklepie

 

Ocena końcowa
0

WhiteWash SW2000

3.WhiteWash  SW2000

Szczoteczka soniczna, która oprócz precyzyjnego mycia może pochwalić się też skutecznymi opcjami wybielania zębów. Do zalet tego produktu zaliczymy wysoką jakość wykonania i przystępną cenę – w pełni odpowiadającą właściwościom oraz możliwościom tego sprzętu. Dzięki zróżnicowanym trybom pracy każdy może dopasować charakter szczotkowania do swoich potrzeb. (więcej)

 Kup szczoteczkę WhiteWash SW2000 w sprawdzonym sklepie

 

Ocena końcowa
0

Panasonic EW-DL82-W

4.Panasonic EW-DL82-W

Uniwersalna szczoteczka wykorzystująca technologię soniczną. Urządzenie dobrze radzi sobie z różnymi typami zanieczyszczeń, dzięki specjalnym końcówkom w kształcie diamentu. Warto też podkreślić, że sprzęt wyposażono w naprawdę pojemny akumulatorek. W tej cenie mogłoby być jednak trochę więcej dodatków i akcesoriów. (więcej)

 Kup szczoteczkę Panasonic EW-DL82-W w sprawdzonym sklepie

 

Ocena końcowa
0

Oral-B PRO 6000 SmartSeries

5.Oral-B PRO 6000 SmartSeries

Nowoczesna szczoteczka soniczna wykorzystująca min. technologię Bluetooth i łącząca się z telefonem. Dużo zróżnicowanych trybów mycia, ale skuteczność i komfort szczotkowania minimalnie gorszy w porównaniu z liderami naszego zestawienia. Zbyt dużo gadżetów – za mało efektywności mycia. (więcej)

 Kup szczoteczkę Oral-B PRO 6000 SmartSeries w sprawdzonym sklepie

 

Ocena końcowa
0

Philips Sonicare Healthy White Plus

6.Philips Sonicare Healthy White Plus

Przyzwoita szczoteczka soniczna, która oferuje również zaawansowane funkcje wybielania. Na plus duża liczba trybów pracy, ale w tej cenie możemy dostać ciekawsze i bardziej rozbudowane zestawy. (więcej)

 Kup szczoteczkę Philips Sonicare Healthy White Plus w sprawdzonym sklepie

 

Ocena końcowa
0

7.Oral-B PRO 4000

Dobra alternatywa dla zwyczajnej szczoteczki manualnej, ale z drugiej strony produkt wyraźnie odstaje od przedstawionych wyżej konkurentów. Szczoteczka niczym nie zaskakuje – warto dorzucić trochę (naprawdę niewiele) pieniędzy i kupić dobrą szczoteczkę soniczną z topu naszego zestawienia. (więcej)

 

Ocena końcowa
0